Wyceny wykonywane w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Odholowanie samochodów to wiodąca z podstawowych usług, realizowana przez zakład POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Bezpieczny oraz zaliczający się do sprawdzonych transport samochodów ma miejsce w wielu sytuacjach, o ile jedynie właściciel danego auta potrzebuje wsparcia, gdy auto ulegnie awarii albo kiedy będzie miała miejsce stłuczka komunikacyjna.

Oferta w każdej sytuacji przystosowana jest do oczekiwań klienta, jak i w danej sytuacji. Sprzęt, jakim dysponują pracownicy tania laweta Lublin sprawdza się w przeróżnych sytuacjach. Umożliwione jest także zrobienie użytku z odbywającego się bezgotówkowo odholowania pojazdu uszkodzonego, gdy to przewóz ten opłacony jest przez pakiet ubezpieczeniowy OC osoby która doprowadziła do wypadku. Specjaliści z POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI informują poszkodowanego o tym, jakie prawa mu będą przysługiwały, jak i zajmą się reprezentując zleceniodawcę negocjacjami z ubezpieczycielem.

W rezultacie proces likwidacji szkody przebiega bezproblemowo. Poszkodowany szybko uzyska właściwą pomoc, a samochód będzie przewożony, na przykład na parking dla samochodów powypadkowych bądź do wybranego warsztatu. W każdym momencie uczestnicy ruchu drogowego, którzy będą znajdować się w trudnej sytuacji na drodze mogą bezzwłocznie doinformować się, co stało się z ich samochodem oraz na takiej podstawie planować dalsze posunięcia. Jeśli wyjdzie na jaw, że umożliwione jest przemieszczanie, to nie muszą martwić się transportem do warsztatu samochodowego.

+Artykuł Sponsorowany+

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój