Kurtyny z PCV – jakie są ich popularne metody na wykorzystanie

W różnych halach produkcyjnych czy magazynowych, lecz również i wielu budynkach firmowych stosowane są często różnego rodzaju bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno między pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc korzystać się będzie jedynie od czasu do czasu, to wtedy mogą być one spokojnie zamykane. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, gdy przechodzić przez nie często będą pracujące osoby lub przejeżdżać jakieś pojazdy, na przykład wózki widłowe.

W takim przypadku otwieranie za każdym razem nie tylko będzie mało wygodne, ale też i zabierające dużą ilość czasu. Ale nie w każdym przypadku da się pozostawić drzwi całkiem otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Pomiędzy obiema stronami mogą się bowiem pojawić duże różnice w temperaturach, jak również kurz, zapylenie czy trudne atmosferyczne warunki. W tego typu przypadkach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie stosuje się z powodzeniem od wielu lat w różnego rodzaju firmach.

Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że paski folii są różnej grubości i po zawieszeniu będą na siebie zachodzić, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Ale równocześnie naprawdę prosto można przez nie przejechać czy przejść, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnych kształtów. całkowita szerokość takich pasków wynosić może między kilka a kilkanaście centymetrów, a dostępne są one zarówno bezbarwne, cieszące się największą popularnością, jak również w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój