Recenzje najlepszej baterii

Odkurzacze bezprzewodowe są praktycznym narzędziem do sprzątania, głównie ze względu na ich łatwą mobilność i opcje obsługi. W naszym porównaniu podzieliliśmy je na dwie grupy dla jasności – pierwsza grupa to klasyczne odkurzacze bezprzewodowe, druga grupa to cieszące się coraz większą popularnością bezprzewodowe odkurzacze z funkcją wycierania. W kategorii odkurzaczy klasycznych polecamy model Leifheit Regulus PowerVac 11926, a wśród odkurzaczy wioślarskich najbardziej zainteresował nas odkurzacz Rowenta RH 9490 WO.

Jak porównujemy odkurzacze bezprzewodowe?

Wybierając odkurzacze do naszego porównania, najważniejsza była dla nas filtracja, dlatego skupiliśmy się na tym, w jaki filtr jest wyposażony odkurzacz. Alergicy powinni zwrócić szczególną uwagę na skuteczność filtracji. Interesowały nas również parametry akumulatora, zwłaszcza wytrzymałość na jednym ładowaniu, a także czas potrzebny na doładowanie.

Prześledziliśmy również ilość przystawek, które znacznie rozszerzają możliwości wykorzystania odkurzacza do czyszczenia różnych powierzchni. Inne funkcje, takie jak oświetlenie obszaru próżni, również odgrywały mniejszą rolę w wyborze. Reprezentowany był również hałas odkurzacza i wielkość pojemnika na kurz. Podczas oceny wzięliśmy również pod uwagę inne profesjonalne testy i recenzje użytkowników. Ważnymi parametrami, które wzięliśmy pod uwagę były w szczególności:

Rodzaj filtracji

Żywotność baterii na jednym ładowaniu

Czas ładowania

Rozmiar pojemnika na kurz

Rozszerzenia

Dodatkowe funkcje

Hałas

Nie musisz polegać tylko na naszej selekcji, jeśli chcesz sam dobrać odkurzacz, przyda się nasz artykuł Jak wybrać bezprzewodowy odkurzacz prętowy. Na przykład znajdziesz wyjaśnienie różnych rodzajów filtracji. Jeśli bezpośrednio interesują Cię słynne odkurzacze Dyson, znajdziesz je na osobnej stronie.

Recenzje najlepszych bezprzewodowych odkurzaczy

Z odkurzaczem Leifheit poradzisz sobie ze sprzątaniem nawet w większych gospodarstwach domowych, trwa ono 40 minut na jednym ładowaniu. Do głównych zalet należy oświetlenie z przodu odkurzacza, dzięki któremu cały brud widać nawet w ciemnych miejscach i pod szafką. Nie musisz się nawet martwić o wysoki poziom hałasu. Odkurzacze można obwiniać o słabsze odkurzanie dywanów, mniejszy pojemnik na kurz i nieco wyższą cenę.

Odkurzacz Sencor SVC 8621TI oferuje świetny stosunek ceny do wydajności. Posiada bardzo przyzwoite parametry, z których warto wspomnieć długą żywotność na jednym ładowaniu, oświetlenie LED oraz niską wagę. Negatywy to tylko mniejszy pojemnik na śmieci, dzięki czemu będziesz musiał częściej opróżniać odkurzacz z kurzu i brudu. Urządzenie polecamy każdemu, kto szuka dobrego pomocnika domowego i nie chce na nie wydawać dużych pieniędzy. Zobacz na stronie https://www.interaktywna.pl/styl-zycia/dom/czy-warto-wymienic-swoj-odkurzacz-na-odkurzacz-bezprzewodowy/

Odkurzacz bezprzewodowy ETA Moneto jest bardziej odpowiedni dla mniejszych gospodarstw domowych. Może działać tylko przez 25 minut na jednym ładowaniu. Jeśli czyścisz większą powierzchnię, musiałbyś ją stale ładować, co zajęłoby naprawdę dużo czasu. Do głównych zalet tego modelu należy niska cena zakupu, za którą kupujesz urządzenie 2w1, czyli pręt i odkurzacz ręczny.

Zaletą tego bezprzewodowego odkurzacza jest niska cena zakupu.

Znalazło to jednak odzwierciedlenie w mniejszej żywotności baterii i długim czasie ładowania. Pozostałe parametry są całkiem przyzwoite, ale cudu nie można się spodziewać. Polecamy go tylko dla mniejszych gospodarstw domowych, gdzie nie jest konieczne odkurzanie dużych powierzchni.

Rowenta RH 9490 WO to zdecydowanie jeden z droższych modeli na rynku. Z drugiej strony inwestycja się opłaca, ponieważ otrzymujesz wysokiej jakości bezprzewodowy odkurzacz z funkcją wycierania i możliwością przekształcenia go w ręczny. Dostajesz również wiele akcesoriów, dzięki którym jest uniwersalnym pomocnikiem do czyszczenia podłóg, tapicerki, samochodów, miejsc trudno dostępnych i wielu innych. Z drugiej strony oczekiwalibyśmy nieco wyższej wytrzymałości na jednym ładowaniu, w której przewyższają go nawet tańsze modele.

Odkurzacz bezprzewodowy Sencor SVC 0740BL wyróżnia się przede wszystkim długą żywotnością. Może pracować do 85 minut na jednym ładowaniu. Pozostałe parametry również można określić jako bardzo dobre i ogólnie oceniamy to pozytywnie. Oprócz samego odkurzania radzi sobie również z wycieraniem i można go przekształcić w urządzenie ręczne. Polecamy wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości pomocnika dla większych gospodarstw domowych.

Model ten docenią np. posiadacze zwierząt domowych, ponieważ dostaniesz turboszczotkę z odkurzaczem do sprawniejszego odkurzania dywanów i sierści. Oświetlenie LED zapewnia dobrą widoczność nawet w ciemnych miejscach. Odkurzacz poradzi sobie również z wycieraniem, ale nie nadaje się do dużych gospodarstw domowych, w których trzeba odkurzać duże powierzchnie. Może działać przez 40 minut na jednym ładowaniu i posiada mały pojemnik na brud.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój