Wiadomości dla osób zainteresowanych dzierżawą własnej działki pod myjnię bezdotykową

Informacje dla osób interesujących się dzierżawą swojej działki pod myjnię bezdotykową podane są na witrynie internetowej Redconst. Doradcy także o wszystkim poinformują natychmiast po uzyskaniu uzupełnionego kwestionariusza. Zyskać można na tym od 2 do 5 tysięcy złotych każdego miesiąca, przez około dziesięć lat. Jest to dochód stuprocentowo pasywny. Wymagania dotyczące myjnia samochodowa to: działka zabezpieczona i uzbrojona mający powierzchnię najmniej 500 m2 do tysiąca metrów kwadratowych, podłączone media, jak i minimum jeden wjazd na teren myjni.

Specjaliści zajmą się wyszukaniem osób które są chętne do prowadzenia myjni. Ponadto zbudują myjnię bezdotykową, mającą innowacyjny design. Będą zajmować się oni również wszystkimi kwestiami formalnymi. Osoba która jest właścicielem działki zobowiązana jest tylko podpisywać finalną umowę z dzierżawcą oraz podać numer konta do przelewów. Ze względu na to, iż Redconst posiada gotową bazę inwestujących, w krótkim czasie znajdzie bezpiecznego właściciela gruntu.

Firma zdobyło bardzo dobre opinie od klientów biznesowych. Są one dostępne na witrynie online, razem z przykładowymi realizacjami. Dla osób zdecydowanych skorzystać z usług liczy się to, iż eksperci podejdą do współpracy w sposób elastyczny. Doceniane jest merytoryczne udzielenie wsparcia w zarządzaniu myjnią a także to, że eksperci dostarczają środków chemicznych koniecznych do prosperowania myjni. Wszystkie informacje są podawane w trakcie pierwszego kontaktupierwszej konsultacji.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

1 Komentarz

Dodaj swój

+ Zostaw komentarz