Przyczepy kempingowe oraz ich możliwości – kemping Vestar czy Porto Sole?

Z trudem wyobrazić sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, w głównej mierze letniego urlopu niż Chorwacja. Jak Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i śliczną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest nadzwyczaj czysta, a to właśnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Zwiedzają je pełne rodziny, z dziećmi; grupy kolegów, ludzie starsi. Średnia temperatura w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Pozostały oddane do użytku baseny, również te z brodzikami, jakie przeznaczone są dla dzieci. Nieco starsze osoby mogą wypożyczyć łódkę lub też rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich naprawdę mnóstwo. Jeśli pragniemy stosunkowo prędko dostać się do tych miejsc, posiadamy też możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Szczególnie znaczną uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się nadzwyczajny program animacyjny, który jest nadzwyczaj bogaty i ma dwa warianty: dzienny oraz wieczorowy. Imponującym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, przekonaj się przyczepy kempingowe wynajem. Przykładem takiego miejsca ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki można przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą renomą w głównej mierze z tego względu, iż znajdują się w nim malownicze uliczki, jakie są bogate w sklepiki i knajpki. To właśnie w tych miejscach wolno rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a również miło spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem związana była okazała miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, iż jest przeznaczony dla turystów w różnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o nieco starszych osobach postawiono w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża blisko kempingu ma długość blisko półtora kilometra.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój