Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Biznes, Finanse

Pożyczka pod zastaw nieruchomości firmowej – dlaczego jest opłacalna

Spora ilość firm na pewnym etapie rozwoju może potrzebować dodatkowych pieniędzy, żeby się rozwinąć. Różnych opcji na zdobycie środków jest dużo, może to na przykład być bankowy kredyt, znalezienie inwestora czy też w przypadku dużych firm debiut na giełdzie. Jeżeli w skład firmowego majątku wchodzi jakaś nieruchomość, to można się pokusić o dodatkową możliwość, którą jest pożyczka pod zastaw.

Takie rozwiązanie ma kilka istotnych zalet, co powoduje że pożyczki pod zastaw cieszą się obecnie sporą popularnością. Po pierwsze liczyć można na znacznie lepsze ogólne oprocentowanie niż przy tradycyjnych kredytach, bierze się to z tego, że instytucja finansująca ponosi znacznie mniejsze ryzyko z uwagi na zabezpieczenie, jakim jest nieruchomość pożyczkobiorcy. Dość wysoka jest także suma, jaką można otrzymać. Najczęściej jest to do siedemdziesięciu procent wartości nieruchomości, co oznacza że bez dużego problemu pożyczyć można nawet kilka milionów złotych.

Następną zaletą, jaką ma finansowanie pod zastaw, jest niewielka ilość formalności do spełnienia. Najważniejsze rzecz jasna będą dokumenty wiążące się z samą nieruchomością, bo właśnie ona zostanie obciążona wpisem do hipoteki na rzecz udzielającego pożyczkę. Lecz w części przypadków nie ma konieczności pokazywania informacji o bieżących obrotach czy dochodach, co jest dużym ułatwieniem dla przedsiębiorcy, ponieważ nie musi spędzać swojego czasu na to, żeby przygotować dokumenty. Pod adresem  https://podzastaw.biz/ opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeśli chodzi o warunki związane z finansowaniem jak też konieczne zabezpieczenie. Więcej porad tutaj, sprawdź stronę internetową z pełną ofertą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz