Kosztowności dla panów handmade

Handmade, inaczej sztuka wyrabiania biżuterii ręcznie. Czemu od pewnego czasu tak atrakcyjna jest biżuteria wykonywana samemu? Przede wszystkim jest oryginalna. Biżuteria kupowana w sklepach niekiedy ma ten defekt, iż jesteśmy w stanie spotkać osobę, jaka ma coś identycznego jak my oraz przeżyć nieprzyjemne zaskoczenie, jeżeli lubimy być oryginalni. Biżuteria wyrabiana samemu nie zawsze musi być robiona ze sznureczków, paciorków lub koralików. Twórcy, na ogół są to młode osoby, doszli już do takiej wprawy, że przetapiają miedź, złoto czy srebro tworzą swoje kształty.

Zwłaszcza upodobali sobie wytwarzanie broszek, z rozkoszą robię także kolczyki. Nie zawsze nauczyli się tego sami. Rosnąca popularność tego typu biżuterii wprawiła w ruch organizowanie wszystkich warsztatów w tej dziedzinie. Oprócz tego w paru miastach w naszym kraju dwa razy do roku jest organizowany wyjątkowy targ biżuterii Handmade, w jakim miejscu twórcy zakupić mogą także składniki oraz części wymagane do prowadzenie własnej działalności.

Stale kapitalnie się wyprzedaje. Wbrew pretekstom ceny są niezwykle przystępne. To atrakcyjna opcja również dla mężczyzn – bransoletka męska. Biżuteria podtrzymywana w stylu vintage nie każdemu ma obowiązek przypaść do gustu. Kierowana do reprezentatywnego grona odbiorców, którzy nie boją się eksperymentować z modą. Wisiorki, pierścionki, bransoletki, zegarki. Zwłaszcza zegarki na cienkim pasku, z małą tarczą, delikatne, jakkolwiek noszone tak, aby nie niknęły pośród pozostałej biżuterii na nadgarstkach. Na czym polega fenomen ozdób w stylu vintage? Naprowadzają na myśl biżuterie odziedziczoną po babci.

W szeregu przypadków nie wypada wybierać się po nią do sklepów, jedynie poszukać wśród familijnych pamiątek na strychu bądź w zakamarkach. Jak w najwyższym stopniu na miejscy w tym stylu są wszelkie koronki, kokardki, złota biżuteria specjalnie, optycznie „postarzana”. Długie naszyjniki zakończone minimalnym portrecikiem lub też kamieniem. Prócz tego wszystkie możliwe motywy kwiatowe. Biżuteria vintage nie musi pasować do reszty stroju. Ma być na pierwszym miejscu oraz znacząco się wyróżniać nadając niepowtarzalnego wyglądu oraz oryginalności.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój