Zakład kamieniarski GRANMAL: profesjonalne projektowanie nagrobków

Ogromny dobór nagrobków klasycznych i nowocześnie zaprojektowanych to jeden z wiodących znaków rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Zwłaszcza natomiast zakład taki wykonuje zamówienia odnoszące się do nagrobków na zamówienie, wykonanych na podstawie zleceń indywidualnych. W efekcie najbliżsi mają możliwość upamiętniać zmarłych dokładnie tak, jak sobie założą. Naturalnie, GRANMAL udostępnia też katalog odnoszący się do nagrobki kielce, natomiast zleceniodawcy mogą zadecydować, czy będzie interesować ich wykonanie zlecenia specjalnego.

Pomniki cmentarne z granitu oraz z marmuru dostępne są w dużej gamie kolorów, a kamień na ich wykonanie sprowadzony jest z wielu miejsc na świecie. W dodatku można także liczyć na spory dobór elementów ozdobnych: krzyży, tablic, napisów a także wzorów z kamienia. Osobiście producent nagrobków kielce oferuje doradztwo w zakresie wyboru stosownego wzoru pomnika, materiałów a także sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po zrealizowaniu zlecenia zamawiający uzyskają wiadomości na temat tego, w jaki sposób zadbać o płytę nagrobną. Nagrobki wykonane przez GRANMAL cechuje oryginalne wzornictwo, poczucie estetyki oraz duża dbałość o zachowanie detali. Z tego względu na ich wykonanie decydują się klienci nie tylko z Kielc, ale również z innych miast. Imponująca propozycja sprzedażowa firmy obejmuje: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój