Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie może służyć do trwałej i całkowitej odnowy skóry, jak i do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z wykorzystaniem tego typu lasera odbywa się szybko oraz daje idealne efekty. W dodatku, z zabiegu można skorzystać gdy chce się odmłodzić skórę po oparzeniach słonecznych, poprawić jej odcień, wygładzać zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Świetnie zabieg nadaje się również do redukowania blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Tkanka skórna jest w znacznie polepszonej formie.

Całkowity rezultat zauważalny jest z kolei po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W rezultacie od razu po jego ukończeniu można powrócić do wcześniejszych czynności. W zależności od tego, w jaki sposób zniszczona jest tkanka skórna, zabieg można powtarzać od 3 do 6 razy, w celu zyskania świetnych efektów. Pauza pomiędzy każdą z ingerencji powinna trwać od 2 do 4 tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza odnowę. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może zostać zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on także w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukowaniu cellulitu. W trakcie zabiegu urządzenie wykona w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, wykorzystując energię pod postacią skupionych wiązek światła. W nadzorowany sposób uszkodzone są wybrane obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im głębiej dociera światło lasera, tym większa jest ilość wytworzonej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego odbyciem ma miejsce konsultacja. Klienci dowiedzą się, czy mogą być zakwalifikowani. Specjaliści zapoznają ich też z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszej wizyty można czuć się bezpiecznie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój