Rodzinny wyjazd kamperem – wypoczynek w polskich górach

Po kłopotliwym czasie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam wyjechać w czasie wakacji na zasłużony wypoczynek. Finanse nie zezwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą ładną Polskę. Jako że wczasy oraz lato zdecydowałam się na lokalne morze.

Jedni uważają, że jest to miejsce już przereklamowane, jakkolwiek ja zawsze wracam tam z gigantycznym sentymentem – zwłaszcza, że teraz mamy alternatywy przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wraz ze swoim chłopakiem. Zawsze w czasie takich wyjazdów chcemy się czegoś dowiedzieć oraz poznać dużo atrakcyjnych miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, pewno dziś dosyć popularną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie musimy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień wypoczywaliśmy na plaży. To nasza idealna tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy ujrzeć słynną latarnię nadmorską w Niechorzu. Kiedy weszliśmy na sam szczyt nie zdołaliśmy przestać podziwiać widoków! Piękne miejsce oraz pociągająca okolica.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój