Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: szeroka oferta kursów językowych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała bogatą ofertę kursów językowych. Dostępne zajęcia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, a więc nie trzeba się bać, że nie będą miały atrakcyjnej formy. Na przykład, decydując się na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, iż zajęcia będą odbywały się z sporym naciskiem na posługiwanie się językiem, co pozwoli na lepsze przyswojenie wiedzy.

Zakres wszystkich zajęć będzie też na sposób indywidualny przystosowany do potrzeb uczestników szkolenia. Poza szkoleniami do jakich zaliczają się polski dla firm szkolenia językowe Warszawa można także liczyć na możliwość skorzystania z oferty wykonywania tłumaczeń oraz przeprowadzanie audytów lingwistycznych. Szczegóły dla każdej współpracy wyznaczone są indywidualnie. Wszechstronna obsługa językowa zrealizowana może zostać dla klientów prywatnych, ale też dla przedsiębiorstw. Zajęcia mogą odbyć się w trybie internetowym, jak i stacjonarnie.

W zależności od wymagań kursantów, można zapisać się na język ogólny, jak i ekspercki. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, spotkania i audyty będą przygotowane na najwyższym poziomie. Ze względu na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE oraz LanguageCert plus ma upoważnienie MEN do przeprowadzania egzaminów z języka polskiego jako obcego, można spodziewać się, że szkolenia językowe Warszawa znacząco podwyższą dotychczasowo posiadane umiejętności lingwistyczne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój