Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie

Zabezpieczenia i wystrój w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody na to, iż jest to inwestycja jakiej opłaca się się podejmować. Posadzka na dolnym pokładzie jest zabezpieczana mechanicznie, termicznie, dźwiękowo, jak i przeciw wilgoci. Jej powierzchnię użytkową budują wysokogatunkowe, wodoodporne winylowe panele na podłogę. W łazience można z kolei znaleźć ceramiczne płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczane są przed czynnikami atmosferycznymi elewacją imitującą wysokiej jakości panele elewacyjne. Wszystkie ściany od wewnątrz wykładane są natomiast panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne również są nimi wyłożone, a w dodatku pozostały wytłumiane akustycznie. Każdy dom na wodzie ma okna z polichlorku winylu, z dwoma szybami, zlicowane z elewacją. Drzwi wejściowe na dziobie wyposażone są w zamek patentowy. Dach posiada przeciwdeszczowe opierzenie i dopasowany jest konstrukcją do tarasu wypoczynkowego. Elewacja jaką posiada pływający dom jest zrobiona ze stali, pospawana oraz cynkowana ogniowo.

Podstawę wyznaczają natomiast solidne elementy wypornościowe, czyli 8 pływaków polietylenowych przymocowanych do konstrukcji stalowej na dolnym pokładzie. Luksusowe apartamenty na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to interesująca opcja zastępcza dla osób, które nie chcą spędzać urlopu w obiekcie hotelowym albo chcą być oddzielone od innych osób. Domy pływające są projektowane bazując na wysokich standardach, co mogą potwierdzić atesty i nabywcy mogą wierzyć w to, iż wybiorą najlepsze rozwiązanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój