Mający doświadczenie weterynarz mający specjalizację w okulistyce, przyjmujący zwierzęta w klinice weterynaryjnej VET niedaleko Warszawy

Świadczenia z dziedziny okulistyki oferowane w lecznicy VET niedaleko Warszawy uwzględniają sporo zabiegów. Tak kompleksowe ukierunkowanie, jakie wykazuje okulista zwierzęcy warszawa jest rezultatem sporego poziomu jego kwalifikacji a także systematycznego udoskonalania się pracowniczego. W głównej mierze wykonywane są operacje z zastosowaniem innowacyjnego mikroskopu operacyjnego, jakie poprzedzi pełne zbadanie przedniego oraz tylnego odcinka gałki ocznej. Zwierzęta mają również zrobione wszystkie testy diagnostyczne, związane ze zbadaniem ilości wydzielonych przez psa łez, a także z drożnością kanałów nosowo – łzowych. Ponadto, kierując się do wskazanej lecznicy z pieskiem można również oczekiwać na pełne zbadanie całościowego zdrowia.

Zwierzęta mają też zagwarantowany niebolesny pomiar ciśnienia śródgałkowego, z zastosowaniem nowocześnie zaprojektowanego tonometru. Weterynarz okulista badanie przeprowadzi wykorzystując nowoczesny oftalmoskop bezpośredni i pośredni a także z lampy szczelinowej z możliwością zapisywania obrazów. Zespół ma dyplomy z zakresu okulistyki odpowiadające światowym standardom, co od razu wzbudzi poziom zaufania pośród właścicieli piesków. Jeżeli jest to konieczne, zrobiona jest laserowa epilacja rzęs i przepisywane są specjalistyczne lekarstwa okulistyczne. Ze względu na to że lecznica prosperuje przez siedem dni w tygodniu, to umożliwiona jest natychmiastowa pomoc, o ile okaże się to niezbędne.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój