Jak urządzić udany wieczór panieński? Limuzyna zawsze się sprawdzi!

Takim tytułem określane są imprezy organizowane dla młodych panien czy kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są organizowane w stworzonym przez nas kraju około dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem powinny zająć się koleżanki czy też kobiety z rodziny panny młodej, które aranżują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Istotna jest lista gości – najodpowiedniej by były to tylko panie najbliższe pannie młodej, bo to przecież impreza, jaka ma być dla niej prezentem. Warto też wcześniej ustalić pewien plan lub scenariusz przyjęcia, tak aby wszystko było dobrze zaplanowane i nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Popularne są wyjścia na miasto, do klubu, w jakim wynajęta jest sala bądź też loża, a także wynajęcia tancerza, jaki zatańczy zmysłowy taniec dla panny młodej. By uatrakcyjnić wyjście zdołacie się przebrać stosując jedynie sprecyzowany motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Bombową opcją jest również limuzyna – znacznie więcej na limuzyna Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie winna być jednym prezentem, jaki dostanie panna młoda w trakcie własnej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona zostać obdarowana śmielszymi podarkami, które mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych podarunków należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, urokliwa bielizna lub erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają też wałki, koszulki ze śmiesznymi napisami, książki z kamasutrą lub płyty z zmysłową muzyką. Pomysłem na niestereotypowy wieczór panieński jest wynajęcie kompetentnego tancerza, który wykona striptiz dla panny młodej i jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Zademonstruje on interesującą choreografię, elegancki taniec i niezapomniane show. Może też wedle życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – legendarnego aktora, postać filmową czy chociażby policjanta. Taki striptizer swój pokaz może przedstawić zarówno w domowym zaciszu, jak i w klubie, w którym się bawicie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój