Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbywanie się cellulitu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, zaliczanego do nad wyraz uniwersalnych urządzeń. Ta nieinwazyjna technika zamykania naczynek opiera się na energii laserowej, co zapewnia: szybki rezultat zamknięcia naczynek, satysfakcję klientów, bezinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Wykonywane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emitowaniu wiązek energii jaka przechodzi na konkretną głębokość w warstwy tkanki skórnej i w części jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadza do zaciśnięcia się oraz niszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie tych procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, które je otoczą, a później całkowicie znika.

Dojdzie do zamykania rozszerzonych naczyń, redukcji liczby naczyniaków rubinowych a także obkurczenia rumienia. Innowacyjne urządzenie pozwala na wykorzystanie podwójnej długości fali, co pozwoli pozbyć się mniejszych, jak i dużych zmian naczyniowych. Za każdym razem właściwości urządzenia dopasowane są do indywidualnych oczekiwań klienta. Eksperci podejmują się zamykania naczynek na nosie a także na łydkach. Cennik razem z opisem zabiegu podane są na witrynie www.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój