Czy warto dawać kalendarze w formie upominku dla swoich kontrahentów

Liczni pracownicy w swojej codziennej pracy korzystają bardzo chętnie z kalendarzy, pomimo tego że do dyspozycji mają przecież wiele elektronicznych sprzętów. Jednak spojrzenie na zakreśloną datę znacznie lepiej będzie przypominać o zbliżającym się spotkaniu niż przypominacze generowane przez aplikację na telefonie.

Z tego też powodu corocznie pomyśleć warto o kupnie takich akcesoriów do swojego biura, a ich wybór jest całkiem spory. W pierwszej kolejności do wyboru są różnego rodzaju odmiany do powieszenia na ścianie. Można je zamówić w dowolnych rozmiarach, oraz oczywiście z własną szatą graficzną. Z praktycznych powodów pracownicy sięgają też chętnie po kalendarze tygodniowe a4, swoim wyglądem przypominające duży zeszyt. Dla wielu osób być one jednak mogą nieco duże, zwłaszcza jeżeli ktoś by chciał nosić je cały czas ze sobą. Wtedy dużo lepszą opcją mogą być kalendarze dzienne a5.

Mniejszy wymiar sprawia, że kalendarz taki jest poręczny i lekki, i da się go zawsze mieć w ręce. W związku z tym że najczęściej produkcja kalendarzy jest realizowana na indywidualne zamówienie, to klienci mają sporo możliwości do dyspozycji. Przede wszystkim mogą wybierać spośród wielu kolorów i typów materiałów na okładkę. Ale nie powinno być problemów, jeżeli ktoś zdecyduje się nadrukować swoje logo czy jakąś grafikę. Większość firm oferujących tego typu usługi jest bardzo elastyczna względem klientów. Jeśli więc taką się już wyszuka, na przykład wpisując w wyszukiwarce hasło zobacz stronę o kalendarzach a5 książkowych, to nie powinno być żadnych problemów z realizacją niestandardowego zlecenia.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój