Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Planujesz w najbliższym czasie zakup wózka do reanimacji? Zastanawiasz się jaki model wózka wybrać? Myślisz jakie wyposażenie dodatkowe jest konieczne przy wyborze wózka do reanimacji? Możemy Państwu zaproponować naszą pomoc. Firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeżeli chcesz poznać cenę wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy opracują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem podstawowym. Jeżeli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie podstawowe wózka.

Znacząca większość wózków reanimacyjnych oferowanych do placówek medycznych składa się z dwóchelementów. Pierwszy z wymienionych to szafka wózka. W tym zakresie klient określa ilość szuflad jaką chce użytkować. Większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do magazynowania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, obrotowąpółkę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Dodatkowo z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka do reanimacji powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz lub inne rozwiązania np.:zamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada dużą ofertę wyposażenia szpitali. W ofercie można znaleźć sprzęt na każdy oddział. Dystrybutor może zając się całkowitym wyposażeniem oddziałów ale i całych placówek medycznych. Decyzja zawsze pozostaje w gestii klienta. To on decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta prowadzimy z nim dialog aby zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Kolejny etap to sporządzenie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej lub przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój