Badanie wzroku wykonane przez doświadczonych optometrystów

Badanie oczu przeprowadzane przez wykwalifikowanych optometrystów w salonie Best Vision jest za każdym razem zrobione nad wyraz dokładnie. Dyplomowany optyk bydgoszcz wykona wiele szczegółowych testów oczu, co pozwala wzorcowo wskazać na wartość szkieł korekcyjnych pod względem ostrości widzenia a także komfortu stosowania. W rezultacie będzie wypisana recepta z konkretną mocą korekcji.

Wcześniej odbywa się też wywiad medyczny, by przebieg badań był ukierunkowany na choroby i wymagania pacjenta. Każda z wizyt obejmie: wstępne badanie komputerowe, pomiar ciśnienia śródgałkowego metodą bezdotykową, ostrość widzenia dla każdego z oczu, perfekcyjną korekcję przy zastosowaniu dobranych testów optometrycznych, sprawdzanie działania oczu w nowej korekcji, badanie w biomikroskopie, przesiewowe badanie dna oka, przesiewowe badanie plamki żółtej pod względem schorzenia plamki żółtej związanej ze starzeniem się, a także zalecenia po zbadaniu oraz porady odnoszące się do tego, w jaki sposób prawidłowo zadbać o wzrok.

Optometrysta, który dostrzega objawy schorzenia kieruje chorego na konsultację okulistyczną. Pacjenci mają możliwość również wybrać się na konsultację do Best Vision w celu dobrania oraz zaaplikowania korekcyjnych soczewek kontaktowych. Dotyczy to modeli sferycznych oraz dla pacjentów zmagających się z astygmatyzmem. Katalog zawiera soczewki tylko od sprawdzonych wytwórców. Jeżeli tylko nie ma przeciwwskazań do chodzenia w soczewkach, optometrysta zajmuje się dobraniem właściwych.

W takim miejscu wykwalifikowany okulista dopasuje okulary do wyznaczonego pacjenta. Dostępne oprawki i soczewki okularowe pochodzą od renomowanych wytwórców na rynku i wypełniają wymagania klientów. Warto przyglądać się witrynie salonu, żeby móc systematycznie zobaczyć, jakie wyroby są objęte promocją. Kiedy ktoś nie był zadowolony z tego, co było mu zaproponowane w pozostałych salonach, to w Best Vision poczuje się doskonale. Dla pacjentów ważne jest to, że badanie wzroku realizowane jest w szybkim czasie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój