Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Pies musi mieć lidera – szkolenie psów

Nie powinieneś nigdy uderzyć pieska z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, iż pies ma okazję się ciebie bać i posłuszeństwo rodzi się w owym czasie nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, niemniej jednak to jest absolutnie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego typu.

Żeby efektywnie kształcić czworonoga musisz nauczyć się zrozumieć, Jak pies myśli – podstawowe posłuszeństwo kurs. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne. Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia czworonoga, jest to absolutnie konieczne mieć lidera.

Taki lider podejmuje decyzje oraz utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co trzeba zrobić, żeby zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa lub twój pies będzie alfa – lider, wówczas inaczej się to będzie rozkładać. On może wówczas warczeć oraz warczeć, ponieważ jak inaczej mógłby zademonstrować innym, że jest on obowiązkowy za przywództwo w stadzie?

Wobec tego przede wszystkim wypada wiedzieć, iż on chce zaakcentować swoją pozycję, lecz to ty masz być jego liderem – okaż mu to, niemniej jednak nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, który zrozumie pies. Kiedy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, która się liczy, to jest ton głosu- ma obowiązek być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest zademonstrować mu, co jest prawidłowe i jakie zachowanie jest profesjonalne. Kiedy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to odpowiedni pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz